На Головну

«...Втрачену, обірвану, подекуди сплюндровану традицію підносить "ДУДАРИК", засвідчуючи огні отчої, одвічної класичної хорової культури ...Кажучи по-сучасному, "ДУДАРИК" є генетичною матрицею, де кристалізується нова духовність...»

"Культура і життя", Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5969

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Світла музика»

10.06.2012

10 червня 2012 року у храмі святих апостолів Петра і Павла (костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній), за підтримки Львівської міської ради, відбувся концерт хорової капели «Дударик» під назвою «Світла музика». Програма концерту була побудована в хронологічному порядку, щоб показати слухачам розвиток української духовної музики. У концерті також брала участь Наталка Половинка, з якою ми прекрасно виконали твори з ірмологіону, та кант в опрацюванні Ганни Гаврилець «Мати милосерда». Дуже добре прозвучали два хорові концерти: №3 «Господи, силою Твоєю» Дмитра Бортнянського, та «Unser Vater» Максима Березовського. На завершення свого виступу ми заспівали з усіма присутніми в храмі «Боже великий, єдиний». Виступ пройшов добре.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)