«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»
"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
07.04.2010
О 18:30 у на території військової частини №А4514 у м. Львові відбулась репетиція для урочистої академії – концерту з нагоди святкування 20-тиріччя Львівської обласної ради. На репетиції ми співали спільно з Галицьким камерним хором «Євшан» та Студентським хором «Дівочі мрії» Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича. Нам дуже гарно акомпонував Оркестр західного територіального центру військово-музичного мистецтва.
Сьогодні ми співали «Не пора» та «Боже великий, єдиний». Микола Кацал був дуже задоволений репетицією, на завершення якої сказав приблизно такі слова: «я чую прекрасну молодь… Тільки малувато азарту…Давайте більше… не бійтесь, не зламаєтесь!»
Таким молодечим складом хочеться заспівати ще не один концерт.
Додати коментар