«ДУДАРИК, який виник немов наперекір черговому сплеску деукраїнізації під хибно зрозумілими гаслами інтернаціоналізму, довго крокував проти течії. І, мабуть, лише фанатична любов до своєї справи невгасима віра в те, що часи рано чи пізно зміняться врятували "Дударик".»
"Молодь України" Максим Храмов 11.02.1989 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
04.04.2010
У світле свято Воскресіння Христового о 9:00 у храмі св. Лазаря відслужили ранішню святкову Літургію спільно з священиком Олексієм (Завадою) з Українського католицького університету.
Сьогодні було багато людей, проте на Всенічній було куди більше.
Так як ми відслужили Службу Божу вночі, то хористам було необов'язково приходити сьогодні зранку. Тому на хорах було 10 чоловік з диригентом - Дмитром Кацалом.
Додати коментар