На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 894

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

2014 рік

Грудень

21-12-2014

с. Давидів. Пустомитівський район Львівська область.

Хорова капела «Дударик» вирушила в село Давидів, де відслужила Божественну Літургію у храмі св. апп. Петра і Павла.

19-12-2014

м. Львів. Храм святого Миколая.

Хорова капела «Дударик» відслужила Архиєрейську літургію з Владикою УПЦ КП Митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм у храмі святого Миколая. Це вже 26-й раз поспіль, як «Дударик» співає на празнику у цьому прекрасному храмі.

14-12-2014

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь чоловічого складу хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у 27-му неділю по Зісланні Святого Духа.

Службу Божу служили спільно з о. Олексієм (Завадою).

12-12-2014

м. Львів. Храм св. Лазаря.

Відбулася зведена репетиція хорової капели «Дударик» з студентським хором «Дівочі мрії» Львівського державного музичного училища ім. С.П. Людкевича та Львівським муніципальним хором  «Гомін». Готуємося до вечора Шевченківських кантат «Борітеся – поборете!», який відбудеться 21 грудня 2014 року о 17:00 у Будинку органної та камерної музики.

11-12-2014

м. Львів. Хоровий клас капели «Дударик».

Відбулася зведена репетиція з Львівським муніципальним хором  «Гомін». Готуємося до вечора Шевченківських кантат «Борітеся – поборете!», який відбудеться 21 грудня 2014 року о 17:00 у Будинку органної та камерної музики.

07-12-2014

с. Ставчани. Пустомитівський район Львівська область.

Хорова капела «Дударик» вирушила в село Ставчани Пустомитівського району, де відслужила Божественну Літургію у храмі Святого Архистратига Михаїла. 

07-12-2014

м.Львів, храм св. Лазаря.

Участь парафіяльного хору у відправі Божественної Літургії у 26-ту неділю по Зісланні Святого Духа.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

04-12-2014

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь працівників офісу хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

Листопад

30-11-2014

м. Львів. Площа перед пам’ятником Т.Г.Шевченку

Хорова капела «Дударик» виступила на народному віче з нагоди річниці Євромайдану.

30-11-2014

с. Бірки. Яворівський район Львівська область.

Хорова капела «Дударик» виступила у Бірківському навчально-виховному комплексі ЗСШ І-ІІІ ступенів, дошкільному навчальному закладі імені Тараса Шевченка, на урочистому відкритті музею-світлиці, названої в честь Великого Кобзаря.