На Головну

«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»

Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 1260

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

2015 рік

Січень

11-01-2015

м.Львів, храм св. Лазаря.

Участь парафіяльного хору у відправі Божественної Літургії у неділю по Різдві.

Службу Божу служили спільно з о. Олексієм (Завадою).

07-01-2015

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії свято Різдва Хри.стового

Службу Божу служили спільно з о. Олексієм (Завадою).

06-01-2015

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Навечір'я Різдва Христового спільно з о. Степаном (Пальком).

04-01-2015

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у неділю перед Різдвом.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

2014 рік

Грудень

28-12-2014

Подячна Божественна літургія за 2014 рік

2014 рік видався для всієї України переломним і дуже багатим на доленосні події. Наше суспільство стоїть на порозі великих змін. І лише з Богом у серці маємо шанс достойно пройти будь яке важке випробування. 28 грудня 2014 року у храмі св. Лазаря хорова капела «Дударик» відслужила Подячну недільну Божественній літургію спільно з о. Ігнатієм (Голинським). Всі співаки капели, батьки капелян, парафіяни храму св. Лазаря подякували Господеві за прожитий  2014 рік і просили у Всевишнього миру, терпіння і благодаті для нашої Батьківщини на 2015 рік.

25-12-2014

Отець Рафаїл Турконяк в гостях у «Дударика»

25 грудня 2014 року в житті відбулася знаменна подія – до нас в гості завітав Отець Рафаїл Турконяк архімандрит української Греко-Католицької Церкви, доктор богослов'я і доктор літургіки,    біблійний перекладач, ієромонах Студитського уставу, лауреат Шевченківської премії за переклад Острозької Біблії сучасною українською мовою (2007), почесний професор і завідувач кафедри богослов'я Національного університету «Острозька академія». У день Різдва Христового (за Григоріанським календарем) хорова капела «Дударик» удостоїлася честі не тільки гостити о. Рафаїла, але й отримала від нього надзвичайний подарунок – безцінний екземпляр «Острозької Біблії». Під час надзвичайно цікавої зустрічі капеляни могли поспілкуватися з о. Рафаїлом і отримати відповіді на свої запитання. На завершення нашої зустрічі Микола Лукич запросив всіх присутніх до храму св. Лазаря, де ми заспівали для о. Рафаїла кілька колядок, многолітня, і подарували нашу книгу «Сад пісень».

25-12-2014

м. Львів. Палац Потоцьких.

Чоловічий ансамбль  хорової капели «Дударик» заколядував та завіншував на урочистому врученні найвищої мистецької нагороди Львівщини - Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2014 року. 

24-12-2014

м. Львів. Навчально-реабілітаційний центр «Мрія» (вул. Лисенка, 53).

Хорова капела «Дударик» виступила на ІV-му обласному фестивалі «Мрії збуваються» для дітей спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

23-12-2014

м. Львів. Приміщення мистецького об’єднання галереї «Дзиґа».

Октет хорової капели «Дударик» виступив  на відкритті благодійної виставки – продажу студентських робіт львівської національної академії мистецтв на підтримку військових у зоні АТО.

21-12-2014

м. Львів. Будинок органної та камерної музики.

Відбувся вечір Шевченківських кантат «Борітеся – поборете!» за участю Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Державної академічної хорової капели «Дударик», молодіжного хору «Дівочі мрії» Львівського державного музичного училища ім. С.Людкевича та Львівського муніципального хору «Гомін».