На Головну

«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»

Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6246

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

2013 рік

Жовтень

14-10-2013

м. Львів. Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької.

Хорова капела «Дударик» взяла  участь в Урочистій академії з нагоди 140-річчя від часу заснування Наукового товариства ім. Т.Шевченка.

06-10-2013

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь чоловічого складу хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у неділю зачаття св. Йоана Хрестителя.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

05-10-2013

Проща у Гошівському монастирі.

Парафіяни церкви св.Лазаря і Релігійної громади каплиці Різдва Хрестителя Господнього Іоана разом з О.Степан Пальком та о.Миколаєм  Ярошовичем  5 жовтня 2013р.Б. відбули прощу у Гошівському монастирі.

04-10-2013

м. Львів. Гімназія «Євшан».

Невеликий чоловічий ансамбль хорової капели «Дударик» виступив у Львівській гімназії «Євшан» на святкуванні їхнього 45-ліття.

Вересень

29-09-2013

м. Винники.

Хорова капела «Дударик» взяла участь у святкуваннях з нагоди 100-річчя встановлення першого пам’ятника Тарасу Шевченкові на Західноукраїнських землях. 

29-09-2013

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Хорова капела «Дударик» відслужила Архиєрейську літургію спільно з Владикою  УПЦ КП Митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм. 

15-09-2013

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у неділю Мч. Маманта і Федора.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

15-09-2013

м. Львів. Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької.

Хорова капела «Дударик» взяла участь в урочистій академії з нагоди святкування 650-річчя Вірменського Катедрального Собору Успіння Святої Богородиці у Львові.

13-09-2013

c. Заглина. Частина села Монастирок Жовківського району Львівської області.

13 вересня, у день свята Покладення чесного пояса Пресвятої Богородицi, другий день Першосвятительського візиту до Львівської єпархії в рамках святкування 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Жовківське благочиння, де звершив Божественну Літургію на цілющому джерелі присілка Заглина, с. Монастирець, - місці чудесного явлення Божої Матері.

10-09-2013

Голосківський цвинтар.

10 вересня 2013 року розпочалася остання черга завершальних робіт по встановленню пам’ятника  Л.О.Чайковській. Під керівництвом архітектора проекту Юрія Хромея кам’яна скульптура Лесі Олексіївни була перевезена із хорової школи «Дударик» на кладовище, та встановлена на місці поховання.