На Головну

«...мабуть вперше в історії української громади в США, що велика заля Карнегі Холл була вщерть виповнена в будній день. Цього доконав "Дударик"...»

"Свобода", Український щоденник. 21.06.1990 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5473

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

2013 рік

Листопад

22-11-2013

м. Замость (Zamość) (Польща). Катедра Замойська (Katedrа Zamojskа)

Державна Академічна чоловіча хорова капела «Дударик» разом із Академічним хором медичного університету м. Люблін та симфонічним оркестром імені Кароля Намисловського виконали 9 симфонію Людвіга ван Бетховена.

21-11-2013

м.Львів, храм св. Лазаря.

Участь працівників офісу хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у день Собору Архистратига Михаїла.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

17-11-2013

м.Львів, храм св. Лазаря.

Участь парафіяльного хору у відправі Божественної Літургії у неділю Проповідника Іоанікія Великого і Преподобного Меркурія Печерського.

Службу Божу служили спільно з о. Олексієм (Завадою).

14-11-2013

м. Львів. Концертний зал ім. С. Людкевича.

Хорова капела «Дударик» взяла участь у концерті під назвою «Хотіла я б піснею стати», у якому прозвучали хорові твори заслуженого працівника культури України, диригента, доцента, композитора Михайла Довганича на слова Лесі Українки.

10-11-2013

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у неділю мучениці Параскеви П'ятниці.

Службу Божу служили спільно з о. Олексієм (Завадою).

03-11-2013

м.Львів. Храм св. Лазаря.

Участь чоловічого складу хорової капели «Дударик» у відправі Божественної Літургії у неділю проповідника Іларіона Великого.

Службу Божу служили спільно з о. Степаном (Пальком).

Жовтень

27-10-2013

Голосківськівський цвинтар.

Хорова капела «Дударик» взяла участь у відкритті та освяченні пам’ятника на могилі нашої вчительки Л.О.Чайковської. Зібралося дуже багато співаків, для яких Леся Олексіївна була другою мамою, викладачів, батьків, щоб вшанувати світлу пам’ять про людину, яка присвятила «Дударикові» своє життя. Спочатку відбулося освячення пам’ятника, а далі ми відслужили панахиду спільно з митрофорним протоієреєм, Благочинним міста Львова о. Ярославом (Дудою), о. Степаном (Пальком) та вихованцем капели о. Тарасом (Жеплинським). Диригував Народний артист України Микола Кацал. 

24-10-2013

м. Львів. Національномий музеї ім. А. Шептицького.

Хорова капела «Дударик» виступила на відкритті виставки творів відомого львівського скульптора, Народного художника України, професора львівської Національної академії мистецтв – Івана Самотоса. Виставка присвячена 80-й  річниці від дня народження митця.

20-10-2013

м.Львів. Храм св. Лазаря.

У неділю мучеників Сергія і Вакха хорова капела «Дударик» відслужила літургію спільно з о.Степаном (Пальком), яка була присвячена 42-му дню народженню нашого колективу. Диригував Дмитро Кацал та Народний артист України Микола Кацал.

17-10-2013

«Дударику» виповнилось 42 роки

Державній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик» виповнилось 42 роки. Вітаємо художнього керівника капели Миколу Лукича Кацала та директора капели Дмитра Миколайовича Кацала з цим святом. Також вітаємо усіх працівників та співаків капели. Многая Вам літа!