«… це чарівний голосовий тембр хору хлопчиків та юнаків до глибини душі зворушував, витискував сльози, казав вслуховуватись і дивуватись, що їхні наставники спроможні з дітей зробити справжнє чудо!»
«Наше слово», Варшава, 20.12.1988 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
22.01.2012
Сьогодні у неділю по Богоявленню чоловічий склад хорової капели «Дударик» відслужив літургію спільно з о.Степаном (Пальком). Диригував хормейстер чоловічого складу Назар Лозинський. Літургію відслужили дуже добре. По завершенні літургії до нас завітав дитячо-юнацький Різдвяний вертеп театру «Мета». Художній керівник, сценарист і постановник п.Зоряна Грегорійчук. Дуже дякуємо за візит.
Додати коментар