«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»
"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
15.02.2017
15 лютого 2017 року ансамбль працівників офісу хорової капели "Дударик" спільно з о. Степаном Пальком відслужили літургію у свято Стрітеня, на яку до нас завітали дітки і вихователі садочку "Віночок". По завершенні відправи ми освятили Стрітенські свічки. Також в цей день святкував свій 74 день народження наш співголова екуменічного християнського братства Мирон Михайлович Максимишин, для якого пролунало святкове Многоліття. Диригував Назар Лозинський.