«Подиву гідне сподвижництво…»
«Вісті з України», №15, квітень 1989 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
06.12.2015
6 грудня 2015 року прочани храму св. Лазаря і працівники медичного університету відбули прощу з о. Степаном Пальком, побувавши в Почаєві і біля джерела св. Анни і приклавшись до святинь. Молились за свої родини і мир в Україні.