«...Втрачену, обірвану, подекуди сплюндровану традицію підносить "ДУДАРИК", засвідчуючи огні отчої, одвічної класичної хорової культури ...Кажучи по-сучасному, "ДУДАРИК" є генетичною матрицею, де кристалізується нова духовність...»
"Культура і життя", Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
31.05.2015
31 травня 2015 року в Храмі св. Лазаря хорова капела "Дударик" спільно з о. Ігнатієм Голинським провела святкову Літургію у неділю Зіслання Святого Духа. Диригував Назар Лозинський.