«...Втрачену, обірвану, подекуди сплюндровану традицію підносить "ДУДАРИК", засвідчуючи огні отчої, одвічної класичної хорової культури ...Кажучи по-сучасному, "ДУДАРИК" є генетичною матрицею, де кристалізується нова духовність...»
"Культура і життя", Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
18.01.2015
18 січня 2015 року у неділю перед Богоявленням Господнім хорова капела «Дударик» відслужила літургію спільно з о. Іваном (Ілиничом). По завершенню відправи відбувся чин Великго освячення води. Диригував Назар Лозинський.