«ДУДАРИК, який виник немов наперекір черговому сплеску деукраїнізації під хибно зрозумілими гаслами інтернаціоналізму, довго крокував проти течії. І, мабуть, лише фанатична любов до своєї справи невгасима віра в те, що часи рано чи пізно зміняться врятували "Дударик".»
"Молодь України" Максим Храмов 11.02.1989 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
12.05.2013
12 травня 2013 року у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької хорова капела «Дударик» взяла участь у концерті присвяченому дню матері. Своїм виступом ми розпочинали це свято. Спочатку ми виконали «Рідна мати моя» Платона Майбороди в якому прекрасно солювали Олег Душенко та Назар Лозинський. Останній куплет цієї відомої пісні з нами співав увесь зал. Акомпонувала Тетяна Юринець. Наступним прозвучав твір Євгена Козака «Вівчарик» в якому солювала Антоніна Оганесян та Назар Омельчук. Диригував Народний артист україни Микола Кацал.
Додати коментар