«…їх стиль глибинний з захоплюючим ліризмом. Стискалося серце при звучанні однієї тільки сюїти українських народних пісень, яка оригінальна за композицією, яка була виконана з істинною красою…»
"Дунантулі нопло"("Задунайський щоденник") 20.06.1987 р., Валіндер Ендре
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
07.05.2013
7 травня 2013 року хорова капела «Дударик» вирушила в с. Підгать Мостиського району Львівської області. Спочатку ми відслужили літургію у храмі Успіння Пресвятої Богородиці спільно з отцем-настоятелем митрофорним протоієреєм Ярославом Гошком УПЦКП. Далі на подвір’ї храму відбувалося театралізоване дійство про Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, після якого ми ще виконали «Благослови, душе моя Господа» Кирила Стеценка, та першу частину хорового концерту №3 Дмитра Бортнянського. Диригував Дмитро Кацал. Дуже дякуємо за теплий та щирий прийом.
Додати коментар