«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»
"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
12.04.2013
12 квітня 2013 року невеликий ансамбль хорової капели «Дударик» відслужив Божественну Літургію Передосвячених Дарів спільно з о.Олексієм (Завадою). Багато прихожан Нашого храму та співаків капели прийняли Великопосну Сповідь і Святе Причастя. Літургію відслужили добре. Диригувала хормейстер дитячого складу капели Мар’яна Хижа.
Додати коментар