На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5969

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Урочиста академія з нагоди 199-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

09.03.2013

9 березня 2013 року у Львівському Національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької хорова капела  «Дударик» взяла участь в урочистій академії з нагоди 199-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. На початку ми виконали «Заповіт» Г.Гладкого разом із Заслуженою академічною капелою «Трембіта», та мішаним хором Львівського державного музичного училища під керівництвом Засуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика. А на завершення урочистої академії ми виконали Фінал кантати-симфонії «Кавказ» C.Людкевича та «Реве та стогне Дніпр широкий» В.Косенка під батутою Народного артиста України Івана Юзюка.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)