На Головну

«...Трудно рішити, яке почуття переживаєм, слухаючи "ДУДАРИК": чиста естетична насолода чи гордість за прекрасну талановиту та працьовиту українську молодь та дітвору та за диригента Миколу Кацала - музику, що ним пишалася б яка-небудь держава на світовій арені...»

"Свобода", Ярополк Ласовський,13 липня 1990 року. США.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5969

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

«Свято світла»

08.07.2012

8 липня 2012 року хорова капела «Дударик» взяла участь в урочистому відкритті підсвітки храму святих апостолів Петра і Павла (костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній). На площі перед храмом зібралося багато людей. Під час святкового відкриття з вітальним словом виступили настоятель храму о. Степан (Сус), міський голова Львова Андрій Садовий, директор з правових питань і корпоративних відносин ПАО «САН ІнБев Україна» Денис Хренов. Програма нашого виступу складалася з творів української та європейської духовної класики. Диригував Дмитро Кацал, акомпонувала Тетяна Юринець. Виступ пройшов добре.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)