На Головну

«...Втрачену, обірвану, подекуди сплюндровану традицію підносить "ДУДАРИК", засвідчуючи огні отчої, одвічної класичної хорової культури ...Кажучи по-сучасному, "ДУДАРИК" є генетичною матрицею, де кристалізується нова духовність...»

"Культура і життя", Михайло Головащенко 19.02.1989 р., Київ.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5969

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Концерт-посвята Матерям «Мамине серце»

13.05.2012

13 травня 2012 року хорова капела виступила на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку з сольною програмою до дня матері під назвою «Мамине серце». У програму концерту увійшли хорові твори присвячені матері різних епох, країн та жанрів. Ми розпочали свій виступ з молитви, виконавши фрагменти з Акафісту до Пресвятої Богородиці. Після молитви прозвучали твори до матері Батьківщини. Далі прозвучав блок загальновідомих усім пісень про матір. Допомагали нам у цьому: Тетяна Юринець (фортепіано), Володимир Заборовський (акордеон), Тарас Яцишин (контрабас), Володимир Гребеньков (ударні). Диригував Дмитро Кацал. Між творами прекрасно декламував вірші про матір Народний артист України Григорій Шумейко. На завершення виступу прозвучали «Ave Maria» Баха-Гуно та «Боже великий, єдиний».

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (6)

Фан Конана26.11.2014 21:41:30

Ну Конан ще той маестро

Слухач16.05.2012 22:42:45

Дівчина-ромашка THE BEST!!!

LD16.05.2012 20:52:54

Дуже гарний концерт!!!! Правда холодно... Дуже люблю пісню про сусідку, під неї можна було б розігрітися..... І Шумейко-без коментарів, просто окраса концерту! Щиро дякуємо!!!

Активний слухач16.05.2012 14:49:40

Дуже сподобались старший Конончук і Маїк. Концерт дуже хороший, але ці двоє сподобались найбільше.... Дякуємо за гарний подарунок!!!!!!!

Наталя)))16.05.2012 14:31:14

Концер дуже класний, хлопцi спiвали надзвичайно ГАРНО....Пiсня де були елементи репу найбiльше сподобалась.)))...також, дуже сподобались два хлопчики, якi стояли в другому рядi один чорненький,а другий свiтлий був вдягнений в сiру безрукавку.....Дякуэмо ВАМ за чудовий концерт!!!!!!!!!!

Вдячний слухач )))15.05.2012 10:50:54

Концерт суперовий!!! Особливо цікаво здивували піснею з елементами репу - це шалено ))))))))))) і, направду, всіх розбудило )))))))))))!!! Дуже сміливі кроки - молодці! Попри те, що було досить холодно, люди не дуже охоче розходились по домівках. Ще один доказ того, що ВАС по особливому люблять!!!