На Головну

«ДУДАРИК, який виник немов наперекір черговому сплеску деукраїнізації під хибно зрозумілими гаслами інтернаціоналізму, довго крокував проти течії. І, мабуть, лише фанатична любов до своєї справи невгасима віра в те, що часи рано чи пізно зміняться врятували "Дударик".»

"Молодь України" Максим Храмов 11.02.1989 р.

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6782

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Концерт для школярів

18.03.2010

О 15:00 концертному залі Міського центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся концерт з нагоди 196-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка для учнів шкіл Львова під назвою «Заповіт великого кобзаря».

Цей концерт був для нас незвичним, оскільки ми нечасто виступаємо перед дітьми (хоча діти є важливою складовою нашого хору).

Виступ виявився дуже цікавим. Ми виступали в кінці і цілком припустимо, що діти – слухачі змучились. Мабуть саме тому вони дуже шуміли під час того, як ми почали виконувати перший твір «Оживуть степи, озера».

Не проспівавши і 20-ти тактів Дмитро Кацал «зняв» хор і обернувся до залу: «Ми перервали наш концерт для того, щоб добитись адекватної тиші в залі».

І тут сталось диво: діти, які ще декілька хвилин тому нагадували дикунів, «виявились надзвичайно гнучкими у поведінці і тямущими; їх просто тримають в темряві сучасних джунглів (теле і радіо)» - зі слів Миколи Лукича Кацала, - «було помітно, як вони відгукнулись на наше звертання до них і прекрасно відреагували на нас. Для нас це було перша проба в такій слухацькій аудиторії і для нас це буде найважливіша робота у майбутньому.» 

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)