«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
24.06.2017
24 червня 2017 року, ансамбль хорової капели "Дударик" відвідала с. Пискоровичі(республіка Польща), де заспівала поминальну літургію у капличці і панахиду на місцевому цвинтарі. Після цього відвідала село Молодич і там же ж на місцевому цвинтарі знову заспівала панахиду. Керівник поїздки - голова культурного товариства "Надсяння" Володимир Середа.
Додати коментар