На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 5672

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Архиєрейська літургія в храмі св. Лазаря

10.04.2016

10 квітня 2016 року, у четверту неділю Великого посту, в храмі св. Лазаря відбулася Архиєрейська літургія яку очолив Високосвященніший Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви Ігор Возняк. Диригував Дмитро Кацал.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (1)

Діана17.04.2016 15:11:15

Як я давно ВАС не чула... Все пізнається в порівнянні. Скільки всього переслухала за цей час. Все таки ВИ співаєте найкраще!!! Звичайно, що завжди є куди рости і що шліфувати,але це вже інше питання. Здоров"я ВАМ і щастя хлопці...