На Головну

«… Це вже професійна капеля, гідна ступати шляхами славетного "Українського Національного Хору", незрівнянного диригента Олександра Кошиця.»

"Новий шлях". 11.09.1990 р., Д. Яремчук

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 6209

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Володимир Івасюк: сила серця і таланту в програмі концерту «20 шлягерів 20 століття»

06.10.2015

У концертній програмі "Дударика" «20 шлягерів 20 століття» пролунають чотири хіти українського метра: "Червона рута", "Водограй", "Мальви", "Я піду в далекі гори.."
13 і 20 жовтня у львівській філармонії «Дударик», солісти, естрадний оркестр представить ці, без перебільшення ШЕДЕВРИ.
Любов Івасюка до фольклору зробила його творчість по-справжньому народною: він передав у своїх піснях давній мелос і поетику сучасності. Разом з виконавцями /Ротару, Яремчуком, Зінкевичем та іншими/ митець створив власний вимір. Його музика стала символом усієі Украіни, вона стала "Нашою".
13 жовтня 1970 року вперше пролунали з Чернівців на всю Украіну пісні "Червона рута" і "Водограй" у виконанні ансамблю "Карпати". Це була сенсація!
Троє молодих юнаків - Володимир Івасюк, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, брали участь у конкурсах "Пісня-71", "Пісня-72" у Москві. У 1972 році композитор створив нові пісні - "Баладу про дві скрипки", "Казка гір", "Світ без тебе", "Я-твоє крило", "Два перстені", "Кленовий вогонь", "Пісня буде поміж нас", "Мальви". Володимир Івасюк - композитор був двічі лауреатом на фестивалі у Сопоті : у 1974- з піснею "Водограй", у виконанні С. Ротару, у 1977році- з піснею" У долі своя весна", на слова Ю.Рибчинського.

Додати коментар

Ім'я
Коментар
Код
  

Коментарі (0)