«Я буквально приголомшений виступом хору «Дударик»… …репертуар хору - це хвилююче зібрання невмирущих творів національної класичної спадщини»
Павло Плішка, провідний соліст, Метрополітенопера, червень, 1990 р.
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
28.06.2015
28 червня 2015 року о 12:00 хорова капела "Дударик" відслужила Божественну Літургію в храмі Блаженних Священномученеків Северина Якима та Віталія - ієромонахів Дрогобицьких. Одразу після Літургії "Дударик" заспівав кілька творів на духовну тематику і розпочав акцію по збору коштів для Ірини Іванош("Лютик") - медсестри, яка втратила обидві ноги в результаті поранень, отриманих на Донбасі
Додати коментар