На Головну

«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»

"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе

Пригода Святого Миколая

16 грудня 2017 року о 16:00 та 18:30 в приміщенні Львівської обласної філармонії відбудеться мюзикл-казка у виконанні хорової капели "Дударик" спільно з "Rock Orchestra" - "Пригода Святого Миколая"

Опитування

Під патронат якого святого підпадає хорова капела "Дударик"?

Святого Миколая Чудотворця

Святого Лазаря

Всього голосів: 590

архів

Допоможіть назвати фотографію

У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.

dopomozhit_nazvaty_foto.jpg

Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.

Концерт-закриття фестивалю LvivMozart

25.08.2017

25 серпня 2017 року, в приміщенні Львівського національного театру Опери та Балету, хорова капела "Дударик" візьме участь в концерті-закритті фестивалю LvivMozart.
Програма концерту:

Франц Ксавер Моцарт. Увертюра ре мажор

Борис Лятошинський. Симфонічна поема «На берегах Вісли», ор.59

Людвіг ван Бетховен. Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано з оркестром до мажор, ор.56

Микола Лисенко. «Боже великий, єдиний»

Людвіг ван Бетховен. Симфонія №9, частина 4, «Ода до радості»

Перший спільний проект із Бетховенським фестивалем в м. Бонн, Німеччина (Beethovenfest Bonn) — концерт за участі новоствореного Молодіжного симфонічного оркестру України та Федеративного молодіжного оркестру Німеччини/BundesJugendOrchester . На закритті фестивалю LvivMozArt відбудеться перший спільний виступ оркестрів, який стане початком гастрольного турне (Львів - Київ - Бонн - Берлін).

Солісти: Катерина Тітова, фортепіано (Україна-Німеччина, Тобіас Фелдманн, скрипка (Німеччина), Константин Манаєв, віолончель (Росія-Німеччина)

Федеративний Молодіжний Оркестр Німеччини/BundesJugendOrchester (Німеччина), Молодіжний Симфонічний Оркестр України (Україна), Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» (Україна)

Диригент: Оксана Линів (Україна - Німеччина)