«…Це був один з найкращих виступів, які мені доводилось чути. Звучання дуже рівне, природнє, відтінювання динамічне, і диригент… В його роботі є щось від великого фон Караяна: ощадливий в жестах, але зрозумілий. Свою волю накидає виразом очей, мімікою обличчя, цілою поставою. На ледь помітні рухи долоні можна реагувати тільки після тривалих годин виснажливої праці. Для цього колективу це не складає ніякої проблеми, оскільки (на зразок познанських "Соловейків") мають свою хорову школу….»
"Кур'єр поморскі" 25.09.1991 р., Ян Шварцльозе
У «Дударика» за роки існування назбиралося дуже багато фотографій, і деякі з них нажаль неназвані. Тому ми просимо всіх дудариків допомогти нам назвати фотографії які є тут.
Назви фото можете залишати у вигляді коментарів під ними.
У свято первомученика і архидиякона Стефана у храмі св. Лазаря хорова капела «Дударик» відслужила Літургію з спільно з о.Степаном (Пальком).
У свято Різдва Христового у храмі св. Лазаря відслужили Літургію спільно з о.Олексієм (Завадою) з Українського католицького університету, та о.Юрієм (Коласою).
У неділю Святих Праотців Мучеників Євстратія, Євгенія, Авксентія і Ореста, капела «Дударик» у храмі св. Лазаря відслужила Літургію спільно з ієромонахом Ігнатієм (Голинським).
У неділю Ісповідника Гурія, Самона й Авіва, у храмі св. Лазаря відслужили Літургію спільно з ієромонахом Ігнатієм (Голинським).
У неділю собору святого архистратига Михаїла капела Дударик відслужила літургію спільно з о.Степаном (Пальком).
У неділю безсрібників і чудотворців Косми і Дам’яна у храмі св. Лазаря відслужили Літургію спільно з священиком Олексієм (Завадою). Цієї неділі капела «Дударик» співала одночасно у двох церквах: у Львові і у с. Стільське.
У неділю мучеників Маркіяна та Мартирія у храмі св. Лазаря відслужили Літургію спільно з священиком Василем (Оприськом).
У неділю Царя Христа та апостола євангелиста Луки у храмі св. Лазаря відслужили Літургію спільно з священиком Степаном (Пальком).
У неділю святих отців VII вселенського собору та апостола Филипа у храмі св. Лазаря відслужили Літургію спільно з ієромонахом Ігнатієм (Голинським).
У неділю священомученика Єротея та преподобного Франціска у храмі св. Лазаря відслужили Літургію спільно з священиком Степаном (Пальком). Цієї неділі "Дударики" співали Літургію одночасно у двох церквах.